Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym, kreatywnym małżeństwem. Lubimy podróżować, marzyć i tworzyć. Pozwólcie, że przedstawimy się Wam osobiście.

Michał
"Tworzenie zdjęć i filmów ślubnych jest dla mnie idealną formą ekspresji. Zawiera w sobie reportaż, odrobinę kreacji, daje możliwość poznawania ludzi, odkrywania nowych miejsc, podróżowania, dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji. Najwięcej przyjemności w pracy sprawiają mi techniczne aspekty. Za pomocą długich obiektywów, dyskretne podglądam wydarzenia. Kiedy obserwuję zakochaną parę przez pryzmat aparatu, często mi również udzielają się jej emocje. Czuję niesamowity dopływ adrenaliny kiedy uda mi się odnaleźć ukryte piękno zaklęte w zwykłych rzeczach."

Kateryna
"Kiedy słucham muzyki, intensywnie zanurzam się w świat wyobraźni. Mam świadomość nastroju, tonalności i kolorystyki utworów. Poświęciłam tańcu całe życie, dzięki czemu wiem, jak dopasować ruch czy obraz do melodii. Kiedy montuję Wasze filmy, sięgam po wieloletnie doświadczenie zdobyte tańcząc jazz. Ten liryczny taniec nauczył mnie muzykalności, subtelnych ruchów, dostrzegania detali. To pomaga połączyć ujęcia filmowe w spójny, wrażliwy i nastrojowy utwór, taki jak teledysk muzyczny."

Jak pracujemy?

Możemy spojrzeć na Wasz dzień z innej perspektywy. Po przeżyciu własnego wesela, wiemy jak dużo czasu i cierpliwości potrzeba, żeby zorganizować podobną imprezę oraz dopasować wszystkie szczegóły. Uważamy, że tylko to co jest spójne, jest doskonałe. Zwracamy uwagę na każdą drobnostkę w dekoracjach, ubraniu, detalach. Chcemy żeby każdy szczegół zagrał swoją rolę w Waszej magicznej historii.
W poszukiwaniu niezapomnianych chwil, towarzyszymy Wam na każdym kroku. Wiemy, że dla Was te ulotne chwile niebawem staną się bezcenne. Ale proszę się nie martwić, staramy się być jak najbardziej niewidoczni. Tylko wtedy kiedy dyskretnie Was podglądamy, na filmie jesteście prawdziwi, jesteście sobą.

Gdzie pracujemy?

Lubimy odkrywać nowe, nieznane dotąd miejsca na mapie świata. Dlatego każdy zakątek naszego kraju i za granicą będzie dla nas pożądaną destynacją podroży. Na plenery zawsze szukamy miejsc wyjątkowych i pasujących do klimatu Waszego filmu ( do Was). Uwielbiamy naturę i uważamy, że przyroda zawsze jest najlepszym tłem do zdjęć. Szukamy miejsc, gdzie nic obcego nie będzie nad Wami dominować, ponieważ głównymi bohaterami filmu jesteście Wy i Wasza miłość.

Jaki jest styl naszych filmów?

Główną cechą naszych filmów jest wrażliwość i kinowy charakter. Żeby filmować miłość, potrzebujemy tylko pary zakochanych oczu. Zawsze szukamy tych najlepszych ujęć i czekamy na znaczący moment.
Podczas nagrywania szukamy miękkiego, naturalnego światła. Zwracamy szczególną uwagę na dobór muzyki do wideo i pieczołowicie pracujemy nad montażem wszystkich ujęć.
Podczas montażu, do obrazu staramy się wplatać też dźwięki otoczenia, co pomaga osiągnąć efekt (realistyczny) obecności w tym miejscu w ten czas.
Żeby dopracować prawdziwy kinowy styl, do Waszego teledysku dodajemy filmową ramę i odpowiednią kolorystykę obrazu.

Jak zarezerwować termin?

Bardzo cieszymy się, że spodobało Wam się nasze portfolio. Po zapoznaniu się z ofertą, możemy odbyć rozmowę osobistą. To najlepszy sposób, żeby poznać się nawzajem, opowiedzieć o oczekiwaniach i jeżeli wszystko się zgadza, nic nam nie stoi na przeszkodzie aby podpisać umowę. Po wpłaceniu zaliczki, możecie być pewni, że będziemy Wam towarzyszyć w dniu Waszego ślubu.

Co wchodzi w skład ceny?

Nasza praca nie kończy się na nagraniu wideo reportażu z waszego ślubu. Od momentu podpisania umowy, do dnia oddania materiału, Wasz film przejdzie wiele ważnych i staranie dopracowanych etapów:
- Zaczynamy od briefu. Poznajemy plan Waszego dnia, oczekiwania i pomysły.
- W dniu reportażu spędzamy około 13 godzin na planie filmowym.
- Pracujemy z Wami na plenerze ok 4 godzin.
- Segregujemy całość materiału i dobieramy odpowiednią muzykę.
- Montujemy długą wersję filmu. Czas pracy około 30 godzin.
- Z wybranych najlepszych ujęć montujemy teledysk. To następne 10 godzin.
- Dostosowujemy kolorystykę filmu, tak aby dawała kinowy charakter.
- Przygotowujemy spersonalizowane etui. Oddajemy gotowe dzieło.
Praca nad gotowym filmem ślubnym to ok. 70 godzin ciągłego zaangażownia dwóch osób. Wszystko po to by oddać Wam materiał najwyzszej jakości.

Jaka jest emocjonalna wartość filmu ślubnego?

Czy zastanawialiście się jaką wartość będzie miał wasz film za rok, za 5, a może za 50 lat? Dzień ślubu jest tak ważnym dniem w życiu pary i całej rodziny, że często stres i emocje zacierają wszelkie wspomnienia.
My łapiemy ulotne chwile i zachowujemy je dla Was. Bierzemy odpowiedzialność za to jak zabrzmi Wasza historia kiedy emocje tego dnia zaczną odlatywać w zapomnienie.

Jak długo trwają prace nad filmem?

Wypracowaliśmy sobie warsztat pracy, ale kreacja filmu nadal jest w dużej mierze procesem twórczym, podczas którego musimy często podejmować decyzje oparte o wyczucie i nastrój. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem, dlatego dokładny czas realizacji filmu trudno przewidzieć. Najczęściej jest to około 2-3 miesięcy od ostatniego dnia filmowania.

Dlaczego my?

Wierzymy, że każdy powinien robić to, na czym zna się najlepiej. Dlatego jeżeli wybieracie nas do realizacji filmu z Waszego wesela, prosimy abyście zaufali naszemu doświadczeniu i kunsztowi artystycznemu. Do każdego filmu ślubnego podchodzimy ze starannością, a każdą nową historię opowiadamy w unikalny sposób. Przecież Wasza miłość nie jest jak każda inna.