Wedding BOHO editorial

Wedding BOHO editorial

Sesja ślubna stylizowana w stylu rustykalnym

Cicha 23. Warszawa

Film z sesji stylizowanej w stylu rustykalnym, został nagrany w nowej sali weselnej Cicha.23 w Warszawie. Było dosyć gwarnie i ludnie, z racji tego, że to wyjątkowe miejsce miało uroczyste otwarcie na które zjechało sie chyba połowa wszystkich par młodych. Na szczęście, my z Marceliną znaleźliśmy zakątek spokoju w tym całym chaosie.

To była bardzo spontaniczna ślubna sesja kreacyjna. Nie byliśmy jak zawsze w dwójkę, tylko tego dnia Kasia filmowała sama, rywalizując również z już zaprzyjaźnionymi filmowcami z @sakramentalnetak. Było sporo dobrej energii, śmiechu, opowieści i podglądania w kamerki do siebie nawzajem. Cieszymy się bardzo, że udało się nagrać sporo pięknych, naturalnych ujęć, złapać romantyczny nastrój i zmontować film tak jak uwielbiamy najbardziej.

Osobne ciepłe podziękowania dla Natalii i Tomka z @inlove.dekoracje za super pomysł, organizację i oczywiście piękne kwiaty. @suknie_boho za cudowną kreację naszej modelki, @elite_make_up_mobilny za idealny makijaż i @michalinabrach za ładne, nastrojowe zdjęcia. I oczywiście naszym kolegom po fachu z @sakramentalnetak za cudowne towarzystwo i zdrową rywalizację.

Dziękuję Wam, Kochani! Do zobaczenia przy następnych produkcjach. 

Film: @studioczarymary
Kwiaty/dekoracje: @inlove.dekoracje
Zdjęcia: @michalinabrach
Suknia: @suknie_boho
Makijaż: @elite_make_up_mobilny
Papeteria: @slubybezceregieli
Miejsce: @cicha.23
Modelka: @mowmimersi

Plenerowe wesele w Zamku na Skale

Plenerowe wesele w Zamku na Skale

Przedstawiamy film z wesela w zamku na skale. Naturalny, elegancki, zjawiskowy ślub, który był niezwykłym połączeniem stylu boho ze stylem glamour.

Humanistyczny ślub w ogrodzie Klub Sosnowy

Humanistyczny ślub w ogrodzie Klub Sosnowy

Film z humanistycznego ślubu w plenerze Warszawa. Eleganckie wesele w stylu Urban wedding i Glamour. Piękny teledysk ślubny dla hipsterskiej pary młodej.

Slow wedding w Villa Love

Slow wedding w Villa Love

Film ślubny w stylu “slow wedding”. Ślub w stylu włoskim - inspirowany Toskanią, ale nakręcony w Villa Love pod Krakowem . Wideofilmowanie na ślub i wesele najwyższej jakości.

Ślub nad morzem - Cegielnia Rzucewo

Ślub nad morzem - Cegielnia Rzucewo

Reportaż filmowy z wesela nad morzem w starej cegielni Rzucewo. Nowoczesny i estetyczny teledysk ślubny w stylu rustykalnym. Filmujemy dyskretnie, profesjonalnie, myśląc i czując.

Ekskluzywne wesele w hotelu Windsor

Ekskluzywne wesele w hotelu Windsor

Elegancki film ślubny w hotelu Windsor. Reportaż filmowy ekskluzywnego wesela pod Warszawą. Filmowanie wesel dla najbardziej wymagających.


Eleganckie wesele - Reportaż ślubny Wrocław

Eleganckie wesele - Reportaż ślubny Wrocław

Artystyczny reportaż filmowy dnia zaślubin Ani i Szymona. Ceremonia w kameralnym, pięknie zdobionym kościele we Wrocławiu. Pełne elegancji i charakteru przyjęcie weselne.