Film ze ślubu w ogrodzie pod Warszawą. Wesele w Artbistro

Aleksandra i Fryderyk

Ślub humanistyczny

Zawsze zastanawialiśmy się, jak połączyć czułą, rodzinną, osobistą ceremonię, którą często przeżywają Pary, organizując swój ślub w kościele. Oraz kameralność miejsca, na którą pozwala ślub cywilny…? Wydaje się, że znamy teraz odpowiedź. Ślub humanistyczny — to idealne połączenie obydwu możliwości. Przekonaliśmy się o tym na weselu Aleksandry i Fryderyka. Ceremonia odbyła się w magicznym słonecznym ogrodzie niedaleko od Warszawy , idealnie stworzonym do ceremonii plenerowych.

Detale ślubne DIY

Byliśmy bardzo zaskoczeni, jak się dowiedzieliśmy, że ślub Aleksandry i Fryderyka — to ślub “ DIY”. Jak się okazało, wszystkie karteczki, zaproszenia, deseczki z napisami na ślub młodzi stworzyli własnymi rękami, ale na tym nie skończyła się ich kreatywność. Za ołtarz do składania przysięgi służyła piękna arka z kwiatów, zamiast ławek — estetyczne białe krzesła z ozdobami i kwiatami. Oczywiście, dzięki pomocy profesjonalnych i miłych organizatorek ślubnych z Pracownia ślubna, wszystkie te pomysły zgrały się w jeden przemyślany styl całego wesela, i wszystkie niuanse zostały przemyślane i zorganizowane bezstresowo na czas. Wejście dla młodych było posypane płatkami białych róż, a akompaniament ceremonii tworzył mini band łączący akustyczną gitarę z głosem wokalistki. I najważniejsze — ceremonia została poprowadzona nie przez urzędnika, tylko przez celebrantkę. Nie tylko rzeczy materialne były szyte na miarę tego dnia. Dla Oli i Fryderyka został stworzony ich spersonalizowany scenariusz, opowiadający o charakterach, historii jak się poznali, o tym, co znaczy dla nich miłość i przyjaźń.

Urban wedding

Po ceremonii młoda para wyruszyła do swoich gości zabytkowym samochodem. Zabawa weselna Oli i Fryderyka odbyła się w hotelu butikowym Artbistro przy ulicy Stalowe 52 w Warszawie. Na sali, która była połączeniem szklarni, cegły, dużej ilości zieleni i metalu. Takie przeciwności, ale wszystko pięknie połączyło się w jedno stylowe Urban style wedding. Rewelacja!

Jesteśmy zachwyceni, jak piękny teledysk ślubny będziemy mogli stworzyć z tego unikatowego dla nas wszystkich dnia.

Organizacja: Ślubna Pracownia
Miejsce ślubu: Klub Sosnowy
Sala weselna: Artbistro
Suknia Panny Młodej: Julia Gastoł
Biżuteria: Jubiler Lisewski
Ubrania Pana Młodego: Vistula , Lavard
Fotograf : Lukasz Klosinski
Florystyka: Anemony
Wypieki i tort: Artbistro
Wizaż i fryzjer: Aleksandra Okoń
Samochód: Warszawa
Oprawa muzyczna ceremonii: Lena Fischer Music
Kaligrafia i Zaproszenia: Aleksandra Markowska