Sesja ślubna stylizowana w stylu rustykalnym

Cicha 23. Warszawa

Film z sesji stylizowanej w stylu rustykalnym, został nagrany w nowej sali weselnej Cicha.23 w Warszawie. Było dosyć gwarnie i ludnie, z racji tego, że to wyjątkowe miejsce miało uroczyste otwarcie na które zjechało sie chyba połowa wszystkich par młodych. Na szczęście, my z Marceliną znaleźliśmy zakątek spokoju w tym całym chaosie.

To była bardzo spontaniczna ślubna sesja kreacyjna. Nie byliśmy jak zawsze w dwójkę, tylko tego dnia Kasia filmowała sama, rywalizując również z już zaprzyjaźnionymi filmowcami z @sakramentalnetak. Było sporo dobrej energii, śmiechu, opowieści i podglądania w kamerki do siebie nawzajem. Cieszymy się bardzo, że udało się nagrać sporo pięknych, naturalnych ujęć, złapać romantyczny nastrój i zmontować film tak jak uwielbiamy najbardziej.

Osobne ciepłe podziękowania dla Natalii i Tomka z @inlove.dekoracje za super pomysł, organizację i oczywiście piękne kwiaty. @suknie_boho za cudowną kreację naszej modelki, @elite_make_up_mobilny za idealny makijaż i @michalinabrach za ładne, nastrojowe zdjęcia. I oczywiście naszym kolegom po fachu z @sakramentalnetak za cudowne towarzystwo i zdrową rywalizację.

Dziękuję Wam, Kochani! Do zobaczenia przy następnych produkcjach. 

Film: @studioczarymary
Kwiaty/dekoracje: @inlove.dekoracje
Zdjęcia: @michalinabrach
Suknia: @suknie_boho
Makijaż: @elite_make_up_mobilny
Papeteria: @slubybezceregieli
Miejsce: @cicha.23
Modelka: @mowmimersi