Wesele w plenerze. Teledysk ślubny

Betina i Mateusz

Przedstawiamy film z wesela w Zamku na Skale. Naturalny, elegancki, zjawiskowy ślub, który był niezwykłym połączeniem stylu boho ze stylem glamour.
Ten dzień był pełen magicznych miejsc, ciekawych ludzi i niepowtarzalnych emocji. Najpierw przygotowania w pałacu. Pokój Pana młodego był z dużą ilością drewna, a dla przygotowań Betiny przygotowaliśmy salę lustrzaną — świetlisty pokój, pełen zieleni i z cudownym widokiem z balkonu. Ujęcia wyszły jak zaczarowane, u więc film z wesela będzie bardzo estetyczny.

Ceremonia zaślubin

Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele przy zamku, do którego Para młoda miała przejście 5 minut spacerem przez park, z później najfajniejsze — zabawa weselna w ogrodzie pałacu. Parkiet do tańca był rozłożony pod gołym niebem, co sprawiło, że goście się bawili od romantycznego zmierzchu do białego rana. Obiad dla gości weselnych był serwowany w rozświetlonej oranżerii, pięknie zdobionej w oprawę florystyczną i kryształy. Aż trudno uwierzyć, że młodzi sami z rodziną i przyjaciółmi przygotowali większość tych estetycznych detali ślubnych, a to znaczy, że wesele śmiało można określić mianem DIY.

Nie możemy się doczekać, żeby zabrać się za tworzenie filmu ślubnego do tej bajecznej historii.

Film: Studio Czary Mary
Miejsce przyjęcia weselnego: Zamek na Skale
Suknia Panny Młodej: Anna Kara
Biżuteria i dodatki: Anna Kara , Belamia
Fotograf : Anita Suchocka
Oprawa florystyczna: @artdeco_wedding_by_kkowalska
Wypieki i tort: Aszka Torty
Wizaż: @makeupstories.anmartt
Pierścionek zaręczynowy: Jagg Jewels
Oprawa muzyczna ceremonii: Cocons Club
Kaligrafia i Zaproszenia: @in_studio_projektowe
Organizacja: Betina Dorosz
Bar: Bar rustykalny
Garnitur Pana Młodego: Pracownia krawiecka Vratelli
Buty Pana Młodego: Loake Shoemakers