film-slubny-warszawa-mazowieckie-kamerzysta-na-wesele.jpg
wideofilmowanie-wesel-warszawa-boho-slub-rustykalny.jpg
wloskie-wesele-za-granica-filmy-weselne-sesja-slubna.jpg
film-slubny-warszawa-mazowieckie-kamerzysta-na-wesele.jpg

Home


PRACOWNIA FILMÓW ŚLUBNYCH

Studio Czary Mary

SCROLL DOWN

Home


PRACOWNIA FILMÓW ŚLUBNYCH

Studio Czary Mary

Powitanie


Powitanie


 
 

.01

W pracowni filmów ślubnych Studio Czary Mary, dokładamy wszelkich starań abyście w przyszłości mogli powrócić do pięknych chwil dnia Waszego ślubu.
Ukryte emocje, nieśmiałe spojrzenia, subtelne gesty tworzą fascynujące historie, a my lubimy je opowiadać.

 
 
wideofilmowanie-wesel-warszawa-boho-slub-rustykalny.jpg

O Nas


O Nas


 

.03

O NAS

 

Cześć! tu Kateryna i Michał.

Jesteśmy młodym, kreatywnym małżeństwem. Lubimy marzyć, tworzyć i podróżować. W Studio Czary Mary pracujemy nad historiami o miłości. Tworzymy wspomnienia dla par z najważniejszych momentów w ich życiu. Kochamy to czym się zajmujemy i cieszymy się, że nasza twórczość przynosi szczęście innym. Pozwólcie, że pokrótce przedstawimy się Wam osobiście:

film-slubny-kobiece-spojrzenie-czary-mary.jpg

Kateryna:

"Kiedy słucham muzyki, intensywnie zanurzam się w świat wyobraźni. Mam świadomość nastroju, tonalności i kolorystyki utworów. Poświęciłam tańcu całe życie, dzięki czemu wiem, jak dopasować ruch czy obraz do melodii. Kiedy montuję Wasze filmy, sięgam po wieloletnie doświadczenie zdobyte w tańcząc contemporary. Ten liryczny taniec nauczył mnie muzykalności, subtelnych ruchów, dostrzegania detali. To pomaga połączyć ujęcia filmowe w spójny, wrażliwy i nastrojowy utwór, taki jak teledysk muzyczny."

profesjonalny-kamerzysta-na-wesele-czary-mary-filmy-teledyski.jpg

Michał:

"Tworzenie filmów ślubnych jest dla mnie idealną formą ekspresji. Zawiera w sobie reportaż, odrobinę kreacji, daje możliwość poznawania ludzi, odkrywania nowych miejsc, dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji. Najwięcej przyjemności w pracy sprawiają mi techniczne aspekty. Kiedy obserwuję zakochaną parę przez pryzmat aparatu, często mi również udzielają się emocje. Czuję niesamowity przypływ adrenaliny kiedy uda mi się odnaleźć ukryte piękno zaklęte w zwykłych rzeczach."

 
wloskie-wesele-za-granica-filmy-weselne-sesja-slubna.jpg

Kontakt


Kontakt


 

.04

KONTAKT

 

INFORMACJE

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeżeli macie zapytania odnośnie cen, pakietów, możliwości współpracy, prosimy o dokładne wypełnienie formularza.
Obecnie prowadzimy zapisy na terminy w 2019 roku.
Ceny naszych pakietów filmowych rozpoczynają się od 4 400 zł za reportaż ślubny.

REZERWACJA TERMINU

Serdecznie zapraszamy pary, które tak samo jak my lubią podróże, przygody i ciekawe historie. Lubimy współpracować z parami, które mają pomysł na realizację swojego wyjątkowego dnia, zwracają uwagę na szczegóły oraz atmosferę podczas przyjęcia.
Jeżeli czujecie, że mamy podobne odczucie piękna i emocji, piszcie do nas śmiało o swoich pomysłach, marzeniach i inspiracjach. 

Do zobaczenia,

Studio Czary Mary