film slubny warszawa studio czary mary.jpg
filmowiec warszawa.jpg
teledysk slubny warszawa.jpg
film slubny warszawa studio czary mary.jpg

Home


PRACOWNIA FILMÓW ŚLUBNYCH

Studio Czary Mary

SCROLL DOWN

Home


PRACOWNIA FILMÓW ŚLUBNYCH

Studio Czary Mary

Powitanie


Powitanie


 
 

.01

W pracowni filmów ślubnych Studio Czary Mary, dokładamy wszelkich starań abyście w przyszłości mogli powrócić do pięknych chwil dnia Waszego ślubu.
Ukryte emocje, nieśmiałe spojrzenia, subtelne gesty tworzą fascynujące historie, a my lubimy je opowiadać.

 
 

Wybrane Filmy


Wybrane Filmy


.02

ZOBACZ NASZ OSTATNI FILM

Teledysk ślubny Ani i Wojtka

 
 

Tworzymy filmy ślubne od kilku dobrych lat i zawsze mieliśmy szczęście do par. Czujemy jednak, że ślub Ani i Wojtka był wydarzeniem, na które czekaliśmy od początku naszej kariery. Uwielbiamy wszystko w tym filmie!

 
 
filmowiec warszawa.jpg

O Nas


O Nas


 

.03

O NAS

 

Cześć! tu Michał i Kateryna.

Jesteśmy młodym, kreatywnym małżeństwem. Lubimy marzyć, tworzyć i podróżować. Jesteśmy parą międzynarodową, dlatego sporo czasu spędzamy w podróżach pomiędzy Polską, a Ukrainą. W Studio Czary Mary pracujemy nad historiami o miłości. Tworzymy wspomnienia dla par z najważniejszych momentów w ich życiu. Kochamy to czym się zajmujemy i cieszymy się, że nasza twórczość przynosi szczęście. Pozwólcie, że pokrótce przedstawimy się Wam osobiście:

IMG_2799_resize.jpg

Kateryna:

"Kiedy słucham muzyki, intensywnie zanurzam się w świat wyobraźni. Mam świadomość nastroju, tonalności i kolorystyki utworów. Poświęciłam tańcu całe życie, dzięki czemu wiem, jak dopasować ruch czy obraz do melodii. Kiedy montuję Wasze filmy, sięgam po wieloletnie doświadczenie zdobyte tańcząc jazz. Ten liryczny taniec nauczył mnie muzykalności, subtelnych ruchów, dostrzegania detali. To pomaga połączyć ujęcia filmowe w spójny, wrażliwy i nastrojowy utwór, taki jak teledysk muzyczny."

 

IMG_2960_resize.jpg

Michał:

"Tworzenie filmów ślubnych jest dla mnie idealną formą ekspresji. Zawiera w sobie reportaż, odrobinę kreacji, daje możliwość poznawania ludzi, odkrywania nowych miejsc, dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji. Najwięcej przyjemności w pracy sprawiają mi techniczne aspekty. Za pomocą długich obiektywów, dyskretne podglądam wydarzenia. Kiedy obserwuję zakochaną parę przez pryzmat aparatu, często mi również udzielają się emocje. Czuję niesamowity przypływ adrenaliny kiedy uda mi się odnaleźć ukryte piękno zaklęte w zwykłych rzeczach."

 
teledysk slubny warszawa.jpg

Kontakt


Kontakt


 

.04

KONTAKT

 

INFORMACJE

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeżeli macie zapytania odnośnie cen, pakietów, możliwości współpracy, prosimy o dokładne wypełnienie formularza.
Obecnie prowadzimy zapisy na terminy w 2019 roku.
Ceny naszych pakietów filmowych rozpoczynają się od 4 400 zł za reportaż ślubny.

REZERWACJA TERMINU

Serdecznie zapraszamy pary, które tak samo jak my lubią podróże, przygody i ciekawe historie. Lubimy współpracować z parami, które mają pomysł na realizację swojego wyjątkowego dnia, zwracają uwagę na szczegóły oraz atmosferę podczas przyjęcia.
Jeżeli czujecie, że mamy podobne odczucie piękna i emocji, piszcie do nas śmiało o swoich pomysłach, marzeniach i inspiracjach. 

Do zobaczenia,

Studio Czary Mary